Format Kitap
Barkod 9789758204557
Yayın Tarihi 2021-12-16
Sayfa Sayısı 400
Kapak Ciltli
Kağıt Ivory
Boyut 15 X 22

Emeği Geçenler :
Yazar   : Lokman Abbasoğlu

Gençlik yıllarımızda İlahiyat Fakültesi öğrencisi Lokman Abbasoğlu gençlere moral verip coşturuyor, öbür yandan da dini bilgiler aktarıyor, şehitlerimizin başında dualar edip konuşmalar yapıyordu.
Aradan 50 yıl geçti.
Lokman Abbasoğlu dostlarının yanında olmaya devam ediyor.
Osman Oktay
***

Bir güzel insanı hep güzel gördüm ve hep güzel işlerin içinde gördüm… Tanıdığım ilk günden bugüne kadar Ülküdaşlığından, arkadaşlığından, samimiyetinden tek kelime ile insanlığından ziyadesiyle memnuniyet duydum.
Ağabeyime sağlık ve huzur içinde uzun ve hayırlı ömürler diliyorum…
Seni Allah için seviyorum Lokman ağabeyim…
Allaha emanet ol…
Cevat Saraç

***

Anıları okurken o yılları yeniden yaşadım… Gerçekten bu anlatılanları yaşamış mıydık? Masal mıydı, efsane miydi ya da biz deli miydik bilemedim. Yaşanılanlar inanılası bir şey değildi. Kitabı kelime kelime incelerken anıların hepsini yeniden yaşadım, yüreğim o günlerdeki gibi coştu. İyi ki Ülkücüler olarak o devrin adsız kahramanları içinde olmuşuz.
İyi ki acıları bal eyleyip, vatan sağ olsun diye ülkemizi bölücülere teslim etmemişiz.
Mukadder Hatipoğlu Altaylı

***

Nice Lokman Abbasoğulları’nın çoğalması dileğimle!
Hüseyin Başaran

devamını oku..
Kategori : Tarih
Bu üründen 3 adet satılmıştır.
% 50
indirim
50.00
Liste Fiyatı : 100.00
Kazancınız : 50.00
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %50 indirim
2022-01-10

Günümüzde sıradanlığın ön plana çıktığı bir zamanda Lokman Abbasoğlu geçmiş ile gelecek arasında bir kurmak istemiştir. Yaşadıklarını anlatırken suçlayıcı olmaktan uzak durarak sorgulayıcı olmayı tercih etmesi okuyucu için avantajdır. merak edenler veya o dönemi yaşayıp berhayat olanlar kitabın içinde ya kendilerini ya da şahit olduklarına mutlaka rastlayacaklardır. Okuyanlar çok kazançlı olacaklardır. Lokman Abbasoğlu'nu tebrik etmek hakkı teslim etmek manası taşır.