Format Kitap
Barkod 9786052650776
Yayın Tarihi 2023-01-19
Yayın Dili Türkçe
Orjinal Adı Dünyayı Ardında Bırak
Baskı Sayısı 1.Baskı
Sayfa Sayısı 280
Kapak Karton
Kağıt Kitap Kağıdı
Boyut 135 X 210

Emeği Geçenler :
Yazar   : Rumaan Alam

Birbirine yabancı iki aile ve beklenmedik olayların girdabında giderek bilinmezliğe ve dehşete savrulan bir hafta sonu...

Amanda ve Clay, Long Island’ın ücra bir köşesine tatile gittiklerinde akıllarında sadece New York’un keşmekeşinden uzaklaşmak, oğulları ve kızlarıyla keyifli zaman geçirmek ve bir haftalığına kiraladıkları lüks evde sahip olamadıkları bir hayatın tadını çıkarmak vardı. Ancak gecenin geç saatlerinde kapı çalındığında tüm büyü bozulacaktı.

Ev sahibi yaşlı ve siyah çift panik içinde geldiklerinde ani bir elektrik kesintisinin şehri kasıp kavurduğu haberini de beraberlerinde getirmişlerdi. İnternet kesilmiş, televizyon yayını durmuş, cep telefonları da çekmezken neye inanacaklardı? Amanda ve Clay bu çifte güvenmeli miydi?

Rumaan Alam’ın gerilim dolu romanı, ebeveynliğin, ırkın ve toplumsal sınıfların karmaşıklığını keskin bir dille ele alıyor. Dünyayı Ardında Bırak, kriz anlarında en yakın bağların nasıl yeniden şekillendiğini ve beklenmedik bağların nasıl kurulduğunu irdeleyen istisnai bir eser.

“İnsanlığın müşterek kıyametine odaklanan bir roman.” –Carmen Maria Machado

“Işıkları söndürmeden yatmaya hazırlanın.” –Popsugar

“Tıpkı Stephen King’in Sis’i gibi, Dünyayı Ardında Bırak da bilinmeyenin dehşetini yansıtıyor.” –Rolling Stone

devamını oku..
Kategori : Genel
% 25
indirim
67.50
Liste Fiyatı : 90.00
Kazancınız : 22.50
Favorilere Ekle
Ürün Satışta. %25 indirim