Haberin aslına ulaşmak için tıklayın.Başkentteki kitabevinden internet üzerinden alışveriş yapan müşteriler, işlemi tamamlama sırasında yardım yapmak istediği kuruluşu seçebiliyor Kitabevi sahibi İsmail Yıldız: ”yuzde2.com yalnızca bir alışveriş sitesi değil ayrıca ortaya konulan eleştirel bir tavır. Biz herhangi bir kurum için bağış toplamıyoruz. Sadece ’Kazandığımız paranın yüzde 2’sini bağışlayacağız’ diyoruz. Her insanın kazancında başkasının da hakkı vardır”ANK . . .
Devamını Oku >>
Haberin aslına ulaşmak için tıklayınız.Yardımlaşmada yeni bir adım: Yüzde İkiMilli gelirine oranla dünyanın en çok yardım yapan ülkesi Türkiye’de, ticarette bile mazlumlar unutulmuyor.Kar marjı ne olursa olsun, alışveriş bedelinin yüzde ikisini müşterilerinin seçtiği yardım kuruluşlarına bağışlayan yuzdeiki.com internet sitesi, kültür yayınları üzerine satışa başladı. Bağışlar yerlerine ulaştıktan sonra, bağışçı bilgileri gizli tutularak sip . . .
Devamını Oku >>
Haberin aslına ulaşmak için tıklayınız.Yuzdeiki.com... Kitap satış siteleri arasında farklı bir projeyi hayata geçirdi. Kârının yaklaşık yüzde 10'unu yardım kuruluşları ile paylaşan yuzdeiki.com'un kurucusu Dr. İsmail Yıldız ile konuştuk. Yıldız, Türkiye'de ilk kez yapılan projelerinin detaylarını Aykırı ile paylaştı. İşte o röportaj...Sizi tanıyabilir miyiz? Dr. İsmail Yıldız kimdir?Merhaba. 1979 Aksaray doğumluyum. 2001 yılında Gazi Üniversitesi Gazi Eğitim Fakült . . .
Devamını Oku >>
Toplam 5 haber bulunmuştur. / Gösterilen 0-5